O NAS

JESTEŚMY DIETETYKAMI, KTÓRYCH ŁĄCZY WSPÓLNA PASJA – SPORT. NASZYM NADRZĘDNYM CELEM JEST POMOC SPORTOWCOM ORAZ OSOBOM AKTYWNYM FIZYCZNYM W REALIZACJI SWOICH SPORTOWYCH, ALE TAKŻE TYCH ZDROWOTNYCH CELÓW.

URSZULA SOMOW

Dietetyk sportowy. Dietetyk Polskiego Związku Lekkiej Atletyk. W przeszłości współpracowała z klubem siatkarskim PGE Skra Bełchatów. Absolwentka Dietetyki na SGGW w Warszawie. Od dziecka zawodniczo uprawiała sport. Była zawodniczka II-ligowego zespołu siatkarskiego AZS AWF Warszawa.

Łączy pasję do sportu i zdrowego odżywiania w codziennej pracy, współpracując z zawodnikami na różnych etapach swojej kariery sportowej – od sportowców rozpoczynających pierwsze starty po członków seniorskich kadr narodowych. Współpracuje z fundacją „Szkoła na Widelcu“, zajmującą się walką o poprawę jakości żywienia dzieci.

BARTŁOMIEJ POMORSKI

Jestem dietetykiem reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej. Pełnię również role dietetyka w ramach projektu Talent Pro, którego zadaniem jest selekcja najlepszych piłkarzy z kadr U-14,15 i 16. W ostatnich latach miałem okazję brać udział jako dietetyk w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w RIO kadry Polski Windsurfingu w klasie RS:X. Współpracowałem także z reprezentacją osób niepełnosprawnych w lekkiej atletyce.

Na co dzień czerpię radość z trenowania BJJ. Zapraszam cię do współpracy niezależnie od tego czy jesteś amatorem czy zawodnikiem, który lada moment wyląduje w Tokio. Uwielbiam dietetykę, zarówno od tej strony teoretycznej jak i praktycznej, dlatego na pewno uda nam się zrobić coś dobrego z twoją dietą.